karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

حیات وحش کوه های کارپات اوکراین

در تصویر بالا که حتی باعث شگفتی عکاس آن نیز شده، دو بچه خرس بازیگوش و دوست داشتنی را در رشته کوه های سرسبز و دیدنی کارپات اوکراین می بینید. عکاس این شات زیبا و پر از احساس که وُلادیمر بوردیاک (Volodymyr Burdiak) نام دارد، شرایط و لحظه ی فوق‌العاده ای که برای گرفتن این عکس داشته را اینگونه بیان می کند: 

در آن لحظه به هیچ وجه این انتظار را نداشتم که خرس ها از پناهگاه امن خود بیرون بیایند و در نهایت خوش اقبالی توانستم در مدت کوتاه چند ثانیه ای پیش از اینکه خرس ها دوباره به کنار مادرشان در جنگل بازگردند، این لحظه ی به یاد ماندنی را به ثبت برسانم.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.