karnaval.ir

پرستو مقدم

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

02 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

بی شک هر کشوری می تواند از جهات مختلفی برای میهمانانش جذاب باشد؛ شاید برای شخصی آثار تاریخی به جای مانده از نیاکان آن ملت قابل توجه باشد، در حالی که شخص دیگری، صرفا تفریحات لوکس و هیجان انگیز را دنبال می کند، یا فرد دیگری برای چشیدن حس رهایی در دامان طبیعت و تماشای انعکاسِ زیبایی های جهان در شاخ و برگ درختان، امواج دریا و کوه های سر به فلک کشیده، سفر کرده باشد. اما در نهایت تمامی ما هدفی مشترک، به نام لذت بردن داریم که برای رسیده به آن قدم در راه می گذاریم.

کشور تایلند برای آشنایان و دوستداران سفر و گردشگری، نیاز به معرفی ندارد زیرا به راحتی می توان نامش را میان 10 کشور برتر در پذیرش گردشگر یافت. اما بانکوک، پایتخت این کشور به تنهایی با داشتن بالغ بر 21 میلیون گردشگر، با اختلاف خوبی نسبت به دیگر شهرها، عنوان پربازدیدترین شهر جهان را در سال 2016 از آن خود کرد. شهری که 21 میلیون نفر از فرهنگ ها و سلیقه های گوناگون را به سوی خود جذب کرده است، قطعا جذابیت های فراوانی برای عرضه کردن دارد.

دست روی هر نوع از تفریحات که بگذارید، بانکوک آن را در دسترستان قرار می دهد؛ معابد بودا و کاخ های مجلل، طبیعت سحرانگیز و خوشگذرانی های هیجان انگیز از نقاط قوت گردشگری بانکوک به شمار می روند، لیکن شاید بازدید از تمامی آنان برای هر گردشگری امکان پذیر نباشد. کارناوال اینجاست و قصد دارد 15 مورد از بهترین جاذبه های این شهر را به حضور همراهانش معرفی کند، تا برای تصمیم گیری و برنامه ریزی باری از دوش عازمان بانکوک بر دارد. با ما باشید...

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر به تایلند

سخن آخر 

مقاصدی که بررسی کردیم، تنها 15 مورد از بهترین و محبوب ترین جاذبه های فراوان شهر بانکوک بودند. در آینده همراه کارناوال به تک تک این جاذبه های سفر خواهیم کرد تا اطلاعات بیشتر از آن ها کسب نماییم.

شما در سفر به بانکوک کدام یک از این موارد را جذاب تر یافتید؟

جای کدام مکان دیدنی این شهر را در لیست ما خالی دیدید؟

اگر تجربه ای از سفر به این شهر و یا عکسی از جاذبه ها یا طبیعت بانکوک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.