خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

karnaval.ir

نسیم حسین زاده نصرتی

انتشار

15 مرداد 1395

به روز رسانی

15 شهریور 1398

زندگی در شهری زیبا و آرام شاید آرزوی هر شخصی باشد. این که محل زندگی ات مملو از زیبایی های طبیعی باشد ، خود به خود آرامش را به زندگی می آورد.

حال فکر کنید که در یک شهر ساحلی زندگی می کنید؛ جایی که هر زمان که از خانه بیرون می آیید صدای امواج دریا و اقیانوس را می شنوید ، وقتی تنفس می کنید بوی دریا را استشمام می کنید و هر زمان که بخواهید می توانی به کنار ساحل بروید و بر روی شن های ساحل قدم بزنید.

اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که #بهترین شهرهای ساحلی دنیا کدام ها هستند!؟

همراه کارناوال باشید تا با هم بهترین شهرهای ساحلی دنیا را بشناسیم و با زیبایی های آن ها آشنا شویم.

شهرهایی که در قاره هایی مختلف قرار دارند و شما می توانید هر کجای دنیا که دلتان می خواهد یک شهر را انتخاب کنید و شاید زندگی آرام در همسایگی ساحل را تجربه کنید.

بهترین شهرهای ساحلی دنیا

1- سنگاپور

دلایل بسیاری برای دوست داشتن شهر سنگاپور وجود دارد؛ خیابانهای امن، غذاهای خوشمزه، حمل و نقل عمومی، خرید و غیره. جدا از همه ی اینها، این شهر نیز بخاطر سواحل زیبایش معروف است. سواحل مصنوعی و طبیعی در این شهر وجود دارند. سواحل عمده ی سنگاپور، در بخش شرقی سنگاپور و جزیره سنتوسا واقع شده اند. تسهیلات تفریحی، دسترسی به استراحتگاه ها و رستوران ها نیز، دیدار از ساحل سنگاپور را ارزشمند ساخته است.

بهترین سواحل

پارک ساحلی سمباووانگ

پارک ساحلی شرقی کنار دریا

ساحل چانگی

ساحل پونگول

اطلاعات تکمیلی

زبان : انگلیسی ، ماندارین و تامیل مالایی

واحد پول : دلار سنگاپور

آب و هوا : گرم و معتدل

شهرهای ساحلی جهان سنگاپور
photo by Ponraj Krish
شهرهای ساحلی جهان سنگاپور
photo by Pulchrorum 美

2- نیس | فرانسه

نیس شهر دریایی بزرگ فرانسه است که در خط ساحلی مدیترانه ای این کشور واقع شده است. این شهر، بیش از 10 ساحل تماشایی دارد. در شهر نیس، هم سواحل خصوصی و هم سواحل عمومی وجود دارد. شما برای یک روز دسترسی به سواحل خصوصی باید بین 10 تا 18 یورو پرداخت کنید.  شهر نیس گزینه های انتخابی متنوعی از سواحل دارد؛ سواحل سنگریزه ای، سواحل شنی، سواحل راهوار و غیره. همچنین آب و هوای مطبوع و ملایم این شهر در تمام طول سال سفر شما را بسیار راحت تر می‌کند.

بهترین سواحل

پلاژ کستل (ساحلی)

پلاژ اپرا

پلاژ بیو ریویج

ساحل آبی (بلو بیچ)

پلاژ نپتون

اطلاعات تکمیلی

زبان : انگلیسی ، فرانسوی

واحد پول : یورو و فرانک اقیانوسیه

آب و هوا : معتدل و معتدل مدیترانه ای

بهترین شهرهای ساحلی دنیا
photo by Shen DU
شهر نیس فرانسه
photo by Elena Elisseeva
شهر نیس فرانسه
photo by Radu Turcan

3- سانتا مونیکا | کشور آمریکا

سانتا مونیکا که یک ایالت ساحلی کوچک در کشور آمریکا و غرب لس آنجلس واقع شده است با   5 کیلومتر خط ساحلی، یکی از بهترین شهرهای ساحلی جهان است. سانتا مونیکا در امتداد بزرگراه ساحل پاسیفیک واقع شده که مسیرهای پیاده روی، رستوران و زمین های بازی را فراهم می کند. شما می توانید برای رانندگی در امتداد این ساحل شنی دوچرخه ای کرایه کنید.  ساحل سانتا مونیکا تمیز و بسیار دلپذیر است. این ساحل، در بسیاری از فیلمهای هالیوودی بطور برجسته ای نشان داده شده است. در تمام طول سال می توانید از فعالیتهای متنوعی در ایالت ساحلی سانتا مونیکا، از قبیل شنا، موج سواری، والیبال و دوچرخه سواری لذت ببرید.

اطلاعات تکمیلی

زبان : انگلیسی  

واحد پول : دلار آمریکا

آب و هوا : مدیترانه ای

بهترین شهرهای ساحلی دنیا
photo by Emiliano Garcia
بهترین شهرهای ساحلی دنیا
photo by Joswin Herrera
سانتامونیکا آمریکا
photo by Luis Muñoz-Yuste

4- کیپ تاون | آفریقای جنوبی

کیپ تاون که دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی بعد از ژوهانسبورگ است ، در امتداد خطوط ساحلی درخشنده ی اقیانوس های هند و اطلس از محدوده وسیعی از سواحل زیبا برخوردار است. در پشت کوهستان های خوش منظره ، سواحل درجه یک کیپ تاون بهترین مکان برای تماشای غروب درخشان خورشید و ورزش های مفرح است.  تابستان، بهترین زمان برای دیدار از سواحل کیپ تاون است. شما می توانید از تابش طولانی تر خورشید در تابستان کیپ لذت ببرید.

بهترین سواحل

سواحل کالیفتون

خلیج شنی (سندی بی)

ساحل لیاندودنو

خلیج کمپس

ساحل بولدرز

اطلاعات تکمیلی

زبان : آفریقایی

واحد پول : راند

آب و هوا : گرمسیری

بهترین شهرهای ساحلی دنیا
photo by hessbeck photography
کیپ تاون آفریقا
photo by Diriye Amey
بهترین شهرهای ساحلی دنیا

5- هنگ کنگ | چین

شاید اولین چیزی که با شنیدن نام هنگ کنگ به ذهن می رسد ، آسمان خراش های سربه فلک کشیده و یک ظاهر صنعتی باشد  اما این پایتخت بزرگ سواحل زیبای متعددی نیز دارد که برای استراحت و فعالیت های تفریحی جزو بهترین ها هستند. در حال حاضر، 40 ساحل عمومی قابل دسترس در این شهر وجود دارد. شما می توانید سواحل متنوعی را به خاطر وضعیت جغرافیایی در شهر هنگ کنگ ببینید، که متشکل از سه قلمرو و صدها جزیره هستند. اکثر سواحل عمومی هنگ کنگ، تسهیلات خوب و فعالیت های متعدد تفریحی را ارائه می کنند.

بهترین سواحل

ساحل خلیج ریپالس

روستای ساحلی شک او

ساحل لو سو شینگ

ساحل خلیج بیگ ویو

ساحل پویی او

اطلاعات تکمیلی

زبان : چینی و انگلیسی  

واحد پول : دلار هنگ کنگ

آب و هوا : زمستان سرد و خشک و تابستان گرم و بارانی

بهترین شهرهای ساحلی دنیا
photo by LokYiu Cheung
هنگ کنگ
photo by Weerasak Sae-ku
هنگ کنگ
photo by Tassapon Vongkittipong

6- سیدنی | استرالیا

زمانی که از #بهترین سواحل استرالیا صحبت می شود، احتمالاٌ سیدنی در جایگاه اول قرار می گیرد. این شهر سواحل زیبای زیادی دارد. در حقیقت، سیدنی یکی از بهترین سواحل جهان را دارست. همچنین، دسترسی به سواحل در سیدنی خیلی ساده است ، چرا که این سواحل بسیار به شهر نزدیک هستند.  برخی از زیباترین سواحل سیدنی، از جمله باندی، منلی، کوجی و کوئینزکلیف، در سراسر جهان مشهور هستند. سواحل سیدنی در خصوص تسهیلات و خدمات عمومی استثنائی هستند. آنهایی که عازم ساحل هستند، می توانند از مناظر زیبای ساحلی، غذای دریایی خوشمزه و فعالیتهایی همچون قدم زدن در ساحل، شنا، غواصی و قایق رانی با کایاک لذت ببرند.

بهترین سواحل

ساحل بوندای

ساحل منلی

کوئینزکلیف

ساحل کوجی

ساحل بالمورال

اطلاعات تکمیلی

زبان : انگلیسی  

واحد پول : دلار استرالیا

آب و هوا : استوایی ، گرمسیری و نیمه گرمسیری

سیدنی
بهترین شهرهای ساحلی دنیا
photo by Hind Photo
بهترین شهرهای ساحلی دنیا

7- هانولولو | هاوایی

هانولولو، پایتخت هاوایی است که در ساحل جنوبی شرقی جزیره ی اوهایو واقع شده است. این شهر، بهترین سواحل هاوایی را دارد. این سواحل برای تماشای غروب خیره کننده خورشید و موج سواری بهترین مکانها هستند. رنگ آمیزی آبی – سبز سواحل طولانی و باریک این شهر بسیار جذاب است.  پارک ساحلی دایاموند هد، یکی از زیباترین سواحل هانولولو است. این پارک، تقریباٌ دو جریب صخره ی دریایی دارد. این ساحل بهترین مکان برای موج سواری است. این پارک در تپه های دامنه کوه با دهانه‌ی آتشفشانی خاموش قرار دارد که به نام دایاموند هد معروف است.

بهترین سواحل

سفر کارناوال به بهترین سواحل و جزایر هاوایی را از دست ندهید : سواحل زیبای جزایر هاوایی

پارک ساحلی دایاموند هد

ساحل وایکیکی

ساحل کاهالا

اطلاعات تکمیلی

زبان : انگلیسی  

واحد پول : دلار آمریکا  

آب و هوا : معتدل و مرطوب

بهترین شهرهای ساحلی دنیا
photo by Yun Gao
بهترین شهرهای ساحلی دنیا
photo by Allen Galiza
بهترین شهرهای ساحلی دنیا

8- میامی | فلوریدا

میامی شخری کخ در نوار ساحلی اقیانوس اطلس و جنوب شرقی ایالت فلوریدا قرار دارد یکی دیگر از بهترین و زیباترین شهرهای ساحلی در دنیا است.

 این شهر سواحل زیبایی دارد که ساحل جنوب، مشهورترین ساحل این شهر است. ساحل جنوب میامی، تمیز بوده و بخوبی حفظ شده است و بخاطر آبهای کریستالی تمیز آبی رنگش مشهور است. همچنین، این ساحل یک مقصد مشهور برای گردشگران در ایالات متحده است.

بهترین سواحل

ساحل جنوبی (ساوت بیچ)

ساحل شمالی (نورت بیچ)

کلوپ ساحلی کی سونتین

اطلاعات تکمیلی

زبان : انگلیسی  

واحد پول : دلار آمریکا  

آب و هوا : گرم و مرطوب و زمستان نه چندان سرد  

بهترین شهرهای ساحلی دنیا
میامی

9- بارسلونا | اسپانیا

شهر جادویی بارسلونا، با حدود 5 کیلومتر طول خط ساحلی، در کنار دریای مدیترانه واقع شده است. هفت ساحل شنی که به خوبی حفظ شده اند، در این شهر قرار دارند. در حقیقت، تا قبل از سال 1992 سواحل بارسلونا به دست کارخانه ها تسخیر شده بود و مردم و گردشران نمی توانستند از این سواحل لذت ببرند تا این که در جریان بازیهای المپیک 1992 که برنامه های توسعه شهر در بارسلونا اجرا شد  این صنایع و کارخانجات به بخش های دیگری از شهر نقل مکان کردند و به این ترتیب زمینه برای استفاده عموم از این سواحل فراهم شد؛ از جمله اینکه به 2 ساحل از سواحل قبلی امکاناتی را اضافه کردند و 5 ساحل جدید به وجود آوردند.

 امروزه، شهر بارسلونا بخاطر سواحل زیبایش، جدا از معماری منحصر به فردش، مشهور است. سواحل بارسلونا، تمیز بوده و هر نوع تسهیلاتی را ارائه می کنند.

بهترین سواحل

بارسلونتا

مار بلا

نوا ایکاریا

بوگاتی

ساحل اوکاتا

اطلاعات تکمیلی

زبان : اسپانیایی و کاتالان   

واحد پول : یورو   

آب و هوا : مدیترانه ایی  

بارسلونا
ساحل بارسلونا

10- ریو دو ژانیرو | برزیل

سفر به ریودوژانیرو بدون دیدن سواحل آن کامل نیست. این شهر حدودا 40 کیلومتر خط ساحلی دارد.

سواحل بیشمار ریو، کوپاکابانا و ایپانما را شامل می شوند که در سراسر جهان مشهور هستند. چشم انداز ساحل کوپاکابانا در پشت منظره ی کوهستان شوگر لوف واقعاٌ با شکوه است. جشن عید سال نو هر سال در ساحل کوپاکابانا میلیونها بازدید کننده را جذب می کند. شما همیشه می توانید موسیقیدان ها، بازیکنان والیبال و فروشندگان دوره گرد را در ساحل کوپاکابانا ببینید.

 همچنین، سواحل ریو تاثیر شگرفی بر زنجیره غذایی شهر دارند. در فصل تابستان همه سواحل ریو شلوغ می‌شوند. بنابراین، تقریباٌ می توانید همه جور غذای شهری را در سواحل آن پیدا کنید. همچنین می توانید از یورتمه سواری، شنا با تخته، موج سواری، دوچرخه سواری و اسکیت در سواحل ریو لذت ببرید.

 اطلاعات تکمیلی

واحد پول : رئال و دلار

زبان : پرتغالی

آب و هوا : گرمسیری

ساحل ریودوژانیرو
ساحل ریودوژانیرو
ساحل ریودوژانیرو

سخن آخر 

این بار هم سری به شهرهای ساحلی جهان زدیم . 

به ما بگویید که دوست دارید به کدامیک سفری داشته باشید. 

آیا این مطلب مفید بود؟

7 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

آریا

مقالت خوب و جالب بود ولی باید بگم زبان رسمی مردم کشور افریقا جنوبی انگلیسی هست نه افریقایی یه چیز دیگه هم بگم اونایی که هی فقط بلدن از ایران تعریف کنن پس چرا اینقدر اب دریاهامون کثیفه و پر اشغال اونوقت اب دریا های اینا بدون یک اشغال

انتشار:11 بهمن 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

ارش

یعنی اینهمه از ساحلای خودمون که پر از اشغاله و دریاش هم انقدر کثیفه که ادم رغبت نمیکنه بره توش تعریف کردید یه سوال ازتون دارم. اگه موقعیتشو داشتید که برید ساحلای بالا تو عکسا بازم همین حرفارو میزدید؟

انتشار:08 شهریور 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

ساحل نورد

سواحل چالوس رو هم به فهرستون اضافه كنين!

انتشار:19 مرداد 1395

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.