karnaval.ir

پرستو مقدم

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

هر کس تفریح و خوشگذرانی را به گونه ای برای خودش معنا می کند؛ شخصی بازدید و گشت و گذار در موزه ها را بهترین تفریح می داند، دیگری در هر تعطیلات، خود را به ساحل می رساند تا آفتاب بگیرد و لذت تفریحات آبی را بچشد و شخصی دیگر ترجیح می دهد زمان خالی اش را به خانواده اختصاص دهد و با آن ها به پارک ها و مراکز خرید برود. شهرها و کشورهایی که توانسته اند با ارائه ی خدمات گردشگری در زمینه های گوناگون نظر گردشگران از قشرهای گوناگون را به خود جذب کنند، کم نیستند؛ اما شهر پاتایا در کشور تایلند در این میان به عنوان مجموعه ای کامل از سرگرمی های فراوان و متنوع شناخته می شود.

این شهر تاریخ چندانی ندارد؛ در دهه ی 1950 و در خلال جنگ های ویتنام، سربازان آمریکایی از پاتایا به عنوان محلی بکر برای استراحت استفاده می کردند. در 29 جولای سال 1959 حدود 500 نفر از این سربازان به پاتایا سرازیر شدند، در کنار ساحل خانه اجاره کردند و به انواع تفریح مشغول گشتند. اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود؛ آن ها دوستانشان را هم با پاتایا آشنا کردند و به مرور این شهر به یکی از مهم ترین مراکز تفریحی جهان بدل شد.

امروزه پاتایا در میان علاقمندان به سفر، عنوان شهری مناسب برای خوش گذرانی را یدک می کشد و مسافران زیادی از میان هموطنانمان دارد؛ پس ما هم بر آن شدیم تا دوستان و همراهانمان را به سفری کوتاه میهمان و بهترین جاذبه های پاتایا را به آن ها معرفی کنیم. در راه شناخت بیشتر پاتایا، کارناوال را همراهی کنید...

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر به تایلند

سخن آخر

چرخی کوتاه در پاتایا زدیم و با جاذبه های گوناگون این شهر آشنا شدیم و در میان آن ها هر دو نوع جاذبه ی طبیعی و انسان ساخت را شاهد بودیم.

آیا شما تا به حال به این شهر تفریحی سفر کرده اید؟

در میان تفریحات و جاذبه های پاتایا، کدام را مهیج تر و پرطرفدارتر یافتید؟

نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

ناشناس

فقط همین جاها ؟

انتشار:04 آبان 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.