karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

31 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

در عکس پیش رو ماهی بسیار کوچکی را می بینید که در میان بازوان عروس دریایی پناه گرفته است. هنلی اسپیلز، عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک این عکس را در سواحل فیلیپین به ثبت رسانده و درباره لحظه گرفتن عکس این گونه توضیح می دهد:

گرچه ماهی کوچک از بازوهای عروس دریایی به عنوان محافظ خود استفاده کرده، اما باید بدانید کماکان دور از خطر هم نیست و  همزمان در معرض خار همان بازوها هم قرار دارد. همچنین انتخاب عروس دریایی به عنوان بادیگارد، دردسرهای دیگری هم برای این ماهی کوچک دارد، چرا که دائم باید حواسش به این موجود زیبا باشد و تنها به سمت راست شنا کند. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.