ویدیو HD
زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

19 فروردین 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Photo by : Unknown

زیر نور ماه | عکس روز نشنال جئوگرافیک

By The Moonlight | National Geographic Photo of the Day

در عکس پیش رو تپه هایی نقره ای از دره مرگ آمریکا را می بینید که در زیر نور ماه می درخشند. دره مرگ (Death Valleyیکی از جذاب ترین دیدنی های کالیفرنیاست که به سبب پدیده های جغرافیایی عجیب و غریبش بسیاری از ماجراجویان و گردشگران را به سوی خود می خواند. ساپنا ردی (Sapna Reddy) که به خاطر این عکس مینیمالش مورد توجه قرار گرفته است، در مورد لحظه ثبت می گوید:
شب هنگام بود و این زوج جوان را دیدم که در آرامش و سکوت، دور از هیاهوی روزانه دیگر مسافران در حال گردش بر روی تپه های پارک بودند. جالبی این زمان از آن روی بود که در زیر نور ماه، دیگر خبری از زیبایی بافت ها و رنگ های کویری نبود و همگی در ملافه ای از تاریکی پنهان شده بودند.
برای آشنایی با دره مرگ کالیفرنیا بخوانید: دره مرگ | کویر اسرار آمیز کالیفرنیا همچنین می توانید با برخی از دیگر جاذبه های کالیفرنیا آشنا شوید:

خانه وینچستر کالیفرنیا | جولان ارواح در عمارتی لوکس

سرسره شیشه ای در آسمان کالیفرنیا ; اسکای اسلاید

اوج هیجان در هایلاین | مرز باریک مرگ و زندگی

و ویدیوهایی زیبا از کالیفرنیا را در زیر ببینید:

ویدیو HD از طبیعت کالیفرنیا در آتش

ویدیوی HD از شکوه فصل پاییز در کالیفرنیا

برترین عکس های نشنال جئوگرافیک در آوریل 2017 را از اینجا ببینید. و نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید: عکس های برتر نشنال جئوگرافیک در اکتبر 2016 ،  نوامبر 2016 ، دسامبر 2016 ، ژانویه 2017 ، فوریه 2017 و مارس 2017

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.