karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

27 اسفند 1397

به روز رسانی

03 مرداد 1399

به نقل از خبرگزاری ایسنا، مدیر اداره کل موزه ها در خبری اعلام کرد موزه های تحت نظر سازمان میراث فرهنگی، سه شنبه 28 اسفند ماه مصادف با چهارشنبه سوری دو ساعت دیگر از روزهای دیگر تعطیل می شود. 

آقای کارگر در گفت و گو با ایسنا در این مورد اظهار کرد: 

به کسانی که تمایل دارند سه‌شنبه ۲۸ اسفند از موزه‌ ها بازدید کنند، پیشنهاد می‌ کنیم تا ساعت ۱۲ ظهر خود را به موزه‌ مورد علاقه‌ شان برسانند، چون به دلیل همزمانی این روز با چهارشنبه‌ سوری، موزه‌ ها دو ساعت زودتر از زمان کار هر روزه‌ خود تعطیل می‌ شوند.

ایشان در ادامه افزود: 

با توجه به ترافیک آن روز و تمایل کارمندان موزه‌ ها برای حضور در کنار خانواده‌ های‌ شان در چهارشنبه‌ سوری، موزه‌ ها دو ساعت زودتر از زمان کار هر روز خود تعطیل می‌ شوند.

موزه ملی ایران

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.