karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

20 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، گزارش منتشر شده به وسیله یک شرکت تحقیقاتی در لندن نشان می دهد که چین در سال 2030 به عنوان محبوب ترین مقصد گردشگری جهان شناخته خواهد شد و از فرانسه که امروز محبوب ترین مقصد گردشگری جهان است، پیشی خواهد گرفت. 

بر اساس این گزارش که به نقل از چاینا دیلی نوشته شده است، نماینده شرکت Euromonitor International در همین زمینه گفته است: 

مقصدهای گردشگری مانند چین به دلیل عملکرد موفق در زمینه گردشگری به سرعت به مکان‌های محبوب گردشگری تبدیل می‌شوند.

در این گزارش که طی رویداد گردشگری لندن منتشر شده، آمده است در سال 2018 1.4 میلیارد سفر در سراسر جهان انجام گرفته که این میزان از سفر به نسبت سال قبل در حدود 5 درصد افزایش یافته است. در این گزارش چنین آورده شده که در 12 سال آینده، سفرهای بین المللی در دنیا تا حدود 2.4 میلیارد سفر افزایش پیدا خواهد کرد و چین در سال 2030 به بزرگترین بازار گردشگری تبدیل خواهد شد. 

این گزارش از جمله دلایل افزایش گردشگری چین را در رشد اقتصادی و درآمد بیشتر کشورهای آسیایی و برگزاری رویداهای مهمی مانند بازی های المپیک زمستانی 2022 می داند که موجب می شود گردشگران بیشتری به این کشور جذب شوند. گردشگری یکی از پایه های اصلی اقتصاد چین به حساب می آید و سرمایه گذاری های بسیاری در این زمینه انجام شده است. بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، در حال حاضر چین در رتبه چهارم گردشگری دنیا قرار دارد و کشورهای فرانسه در مقام اول، آمریکا در مقام دوم و اسپانیا در مقام سوم جای گرفته اند.

ورود به صفحه راهنمای گردشگری چین

دیوار چین

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.