karnaval.ir

مهسا محرابی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

22 اردیبهشت 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

شهر در هنگام طلوع | عکس روز نشنال جئوگرافیک

city at sunrise| National Geographic Photo of the Day

تصویری که در پیش رو می بینید، شاتی زیبا از شهر ابوظبی در هنگام طلوع خورشید است. در این عکس گویی شهر در مه غرق شده است. خالد حمادی (Khalid Al Hammadi)، زمانی که در کالج بوده، این عکس را به ثبت رسانده. او می گوید این عکس پناهگاهی بوده برای فرار از فشار و زندگی روزانه ای که داشته... در ادامه شما را به آشنایی بیشتر با جاذبه های گردشگری ابوظبی آشنا می کنیم:

سریع ترین ترن هوایی دنیا در ابوظبی | به سرعت فراری

شهربازی فراری ورلد ابوظبی | تفریح در دنیای سرعت

پارک آبی یاس ابوظبی | هیجانی از جنس آب و سرسره

برترین عکس های نشنال جئوگرافیک در می ۲۰۱۷ را از اینجا ببینید. و نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید:  اکتبر ۲۰۱۶ ،  نوامبر ۲۰۱۶ ، دسامبر ۲۰۱۶ ، ژانویه ۲۰۱۷ ، فوریه ۲۰۱۷ ، مارس ۲۰۱۷ و آوریل ۲۰۱۷

هیچ وقت فکرش را هم نمی‌کردم که در دنیای گردشگری و سفر فعالیت کنم؛ برای کسی که در دبیرستان ریاضی و در دانشگاه آی‌تی خوانده کار و پیشه، خشک‌تر از این‌ها معنی می‌شود؛ اما اتفاقی‌تر از چیزی که فکرش را بکنم وارد دنیای سفر شدم.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.