karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

 قرار است به زودی در نیویورک یک کافه برای سگ ها افتتاح شود و خدماتی را به مشتریانی که می خواهند در کافه، سگ هایشان را در کنار خود داشته باشند ارائه دهد. اسم این کافه بوریس و هورتون است که در تابستان امسال شروع به کار می کند.

البته نیویورک اولین شهری نیست که صاحب کافه سگ می شود و پیش از این نیز مواردی از این نوع کافه، در شهرهای دیگر همچون لس آنجلس، سئول و ... نیز افتتاح شده بود.

معمولا کافه های سگ ها تنها قسمتی را برای پذیرش سگ ارائه می دهند اما بوریس و هورتون اجازه می دهد که مشتریان سگ ها را در کنار خود نگهدارند و به نوشیدن قهوه بپردازند.

کوپی هولزمن (Coppy Holzman) از شرکای این کافه در این باره می گوید:

بسیاری از مردم به دلیل برخی شرایط نمی توانند در برخی مکان ها سگ هایشان را در کنار خود داشته باشند اما این کافه یک مکان مناسب برای سگ است. در این کافه شما می توانید با یک سگ به یک اتاق نشیمنبروید، روی مبل بنشینید و هر /انچه می خواهید را دریافت کنید بدون آنکه نیاز باشد سگ را از خودتان دور نمایید.

این کافه قرار است غذاها و نوشیدنی های متنوعی را سرو کند.

کافه سگ

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.