karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 بهمن 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، امروز یکشنبه 28 بهمن ماه ارز مسافرتی هم قیمت با بازار آزاد شد و به قیمت هر یورو 14 هزار و 210 تومان فروش رفت. 

بر اساس این گزارش، در روزهای اخیر قیمت ارز در بازار آزاد افزایش پیدا کرده است و با توجه به اینکه قیمت ارز ارائه شده در بانک ها از نرخ بازار آزاد تبعیت می کند، قیمت ارز مسافرتی نیز زیاد شده است. 

بر همین اساس، بانک ها امروز برای هر یورو ارز مسافرتی قیمت 14 هزار و 210 تومان گذاشته اند که در بازار آزاد نیز یورو در همین اندازه معامله شده است. 

ارز مسافرتی که گردشگران می توانند برای کشورهای همسایه و مشترک المنافع برای هر نفر 500 یورو و در سایر کشورها در حدود 1000 یورو است. اما قیمتی که بانک ها امروز به آن قیمت ارز را از مشتریان خریداری کرده اند برای هر دلار در حدود 12 هزار و 20 تومان و برای هر یورو 13 هزار و 575 تومان بوده است. بر همین اساس، هر دلار در صرافی های مجاز به نرخ 12 هزار و 200 تومان خریده و با نرخ 12 هزار و 250 تومان فروخته شد. 

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.