karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

18 فروردین 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری تسنیم، با وجود گمانه زنی هایی برای حذف ارز مسافرتی در سال 98، اما همچنان بانک های منتخب از صبح دیروز 17 فروردین ماه قیمت های خود را برای فروش ارز مسافرتی به مسافران ارائه دادند. 

بر اساس این گزارش، شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که فروش ارز مسافرتی در آنها انجام می پذیرد، روزانه بعد از دریافت قیمت ارز از سوی بانک مرکزی، شروع به توزیع ارز به مسافران می کنند. 

بر همین اساس، هر روز بعد از ساعت 11 قیمت فروش ارز مسافرتی به شعبه های منتخب اعلام می شود و بعد از آن فروش ارز در بانک های عامل آغاز می شود. در ادامه این گزارش آمده است، بر اساس تجربه هفته های اخیر فروش ارز مسافرتی در شعب منتخب محدود است و روزانه این شعب تنها می توانند به تعداد مشخصی از مسافران ارز بفروشند. 

در همین راستا، شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی امروز 18 فروردین، طبق روال گذشته بعد از ساعت 11 آغاز به کار کردند و هر یورو را به مسافران با قیمت 15 هزار و 450 متر تومان و 6 ریال می فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی در حدود 15 هزار و 480 تومان می رسد. 

مسافران خارج از کشوری که قصد تهیه ارز مسافرانی دارند باید اسناد و مدارک خواسته شده خود را به شعب بانک های عامل ارائه کنند تا بتوانند برای کشورهای همسایه و مشترک المنافع حداکثر 500 یورو و برای سایر کشورها 1000 یورو خریداری کنند.

یورو

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.