karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

01 اردیبهشت 1403

به روز رسانی

04 اردیبهشت 1403

منطقهٔ توهوکو را در شمال شرق ژاپن گردشگران کمتر می‌شناسند اما این منطقهٔ دورافتاده و بسیار زیبا پر از گنجینه‌های پنهان است از جمله جزایری که جولانگاه گربه‌ها و گوزن‌هاست.

پارک ملی سانریکو فوکو در سواحل شرقی توهوکو ایجاد شده تا احیاگر مناطقی باشد که در زلزله و سونامی ویرانگر سال ۲۰۱۱آسیب دیده‌اند. این منطقه جزایر جالب‌توجهی دارد که یکی از آنها تاشیروجیما است و وقتی به آن می‌رسید زود می‌فهمید چرا به آن جزیره گربه‌ها می‌گویند چون چهار برابر جمعیت انسانی‌اش گربه دارد. 

گربه‌ها در اصل برای مقابله با هجوم موش‌هایی به این جزیره آورده شدند که مزاحم پرورش کرم ابریشم بودند، حرفه‌ای که زمانی در این جزیره رونق بسیار داشت. آنها امروز در جذب بازدیدکننده به این بخش دورافتاده نقش مهمی دارند.  

این جزیره معمولا پر از گربه‌دوستان است و رستوران و اقامت‌گاه‌هایی با دکور ملهم از گربه‌ها در مانگا در آن هست 

هاماسان که ماهیگیر است می‌گوید:‌ «به‌خاطر وفور گربه‌ گردشگران زیادی به اینجا می‌آیند و همین به این جزیره سرزندگی می‌دهد آنها دوستان بسیار مهمی هستند و تاشیرو بدون گربه‌ها تاشیرو نخواهد بود.»

جزیره کینکاسان یکی از مقدس‌ترین مکان‌های ژاپن است و صدها گوزن مقدس آزادانه در آن پرسه می‌زنند که گفته می‌شود فرستادهٔ ایزدان‌اند. عبادتگاه شینتوی قرن هشتمی این جزیره نیز مشهور است و در افسانه‌ها آمده اگر کسی سه سال متوالی برای دعا به اینجا بیایید دیگر تا آخر عمر دغدغه پول نخواهد داشت

مناظر خیره‌کننده و معنویت ژرف فضایی جادویی به کین‌کاسان داده‌اند. امروز باورکردنش سخت است که جزایر کینکاسان و تاشیروجیما زلزله و سونامی بزرگ ۲۰۱۱ را از سرگذرانده‌اند آثار چندانی از فاجعه زلزله و سونامی ۲۰۱۱ در این جزایر باقی نمانده که گواه روحیهٔ تاب‌آوری و توان بازسازی مردم این منطقه و ژاپن است.

گردشگری در ژاپن

گردشگری در ژاپن

جدیدترین خبرهای گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.