karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

تررا فاندریست، از عکاسان حرفه ای نشنال جئوگرافیک این عکس متفاوت را به هنگام بازدید از همسایه هایش در ایالت آرکانزاس آمریکا به ثبت رسانده است. تررا درباره آن روز می گوید:

  • دوستانمان علاوه بر دیگر حیوانات، خوک هم پرورش می دادند اما این بچه خوک که در تصویر می بینید، وضعیت متفاوتی با بقیه داشت. این یکی بیشتر شبیه حیوانی خانگی‌ بود که از قضا توجه ویژه ای هم بهش داشتند. جالب آن که پسر کوچکم به محض دیدنش عاشقش شد و نمی توانست از او دست بکشد. زمانی که روی زمین نشستم تا از این بچه خوک و پسرم عکس بگیرم، سگ خانواده که روی این بچه خوک بسیار حساس بود، تمام وقت مرا زیر نظر داشت.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.