karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

19 اردیبهشت 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

غروب رقصان | عکس روز نشنال جئوگرافیک

Dancing Sunset| National Geographic Photo of the Day

شفق شمالی در ترکیب با نور آفتاب چشم اندازی خارق العاده را در جزیره لوفوتن (Lofoten) در نروژ خلق کرده است. این جزیره یکی از خوش منظره ترین مناطق برای دیدن شفق در ماه سپتامبر تا آوریل می باشد. این تصویر توسط دگ داهلبرگ (Dag Dahlberg) به ثبت رسیده است. برای دیدن تصاویر بیشتر از این پدیده زیبا، مطالب زیر را از دست ندهید: تصاویری شگفت انگیز از شفق قطبی نروژ | مهمانی نورها در آسمان(۱)

تصاویری از شفق قطبی نروژ | مهمانی نورها در آسمان (۲)

و مروری بر مطالب زیر داشته باشید:

بهترین مقاصد برای دیدن شفق قطبی

کشف دلیل صدای شفق های قطبی | راز این پدیده زیبا

برترین عکس های نشنال جئوگرافیک در می ۲۰۱۷ را از اینجا ببینید. و نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید:  اکتبر ۲۰۱۶ ،  نوامبر ۲۰۱۶ ، دسامبر ۲۰۱۶ ، ژانویه ۲۰۱۷ ، فوریه ۲۰۱۷ ، مارس ۲۰۱۷ و آوریل ۲۰۱۷

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.