ویدیو HD
الهه افهامی

انتشار

22 خرداد 1395

به روز رسانی

20 اسفند 1398

با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بررسی های گشت های هدفمند و افراد مظنون شدت گرفته است. در طی این بررسی ها در تاریخ 17 خرداد ماه، به شخصی که یک گونی برنج در دست داشته مظنون شده و او را پس از پیاده شدن از ایستگاه مترو با رعایت حقوق شهروندی دستگیر کرده و جهت بررسی به مقر پلیس منتقل کرده اند.

در بازرسی صورت گرفته از وسایل همراه متهم تعدادی قطعات سفالی و فلزی شبیه آثار باستانی که جملگی بصورت مجزا در پارچه پیچیده شده بودند،کشف شد.

سرهنگ علی راقی می گوید:

درمیان اقلام مکشوفه 4 عدد النگوی فلزی، 3 عدد دستبند، 5 عدد سرمه دان نیز کشف شد،اظهار داشت:متهم که خود را به نام «مهدی» معرفی کرد، در ابتدا از بیان حقیقت طفره رفت اما زمانی‌که با پیگیری کارشناسان مربوطه مواجه شد، عنوان داشت اشیاء را از کشور عراق آورده و حدودا 3 میلیارد تومان ارزش دارند. 

فرمانده یگان انتظامی متروی شهر تهران گفت:

متهم از ترفندهای مختلف از جمله پیشنهاد رشوه، برای فرار و گریز از قانون استفاده کرد اما راه به جایی نبرد و در نهایت جهت بررسی بیشتر به همراه اقلام مکشوفه به اداره سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

سرهنگ علی راقی گفت:

در پیگیری نتیجه اقدامات صورت گرفته و بنابر نظر کارشناسان سازمان میراث فرهنگی،اشیاء مکشوفه دارای قدمت 1700 سال بوده و جزء آثار باستانی محسوب می شوند.

در همین زمینه اگر می خواهید به جدیدترین نقشه متروی تهران دسترسی داشته باشید، در مورد هزینه بلیط های مختلف مترو بدانید و با امکانات عمومی متروی تهران آشنا شوید، سری به صفحه معرفی متروی تهران در کارناوال بزنید و اطلاعات مورد نیازتان را به دست آورید. 

کشف آثار باستانی ۱۷۰۰ ساله در ایستگاه مترو تهران!
کشف آثار باستانی ۱۷۰۰ ساله در ایستگاه مترو تهران!
کشف آثار باستانی ۱۷۰۰ ساله در ایستگاه مترو تهران!

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET