karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 فروردین 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به گزارش خبرگزاری ایسنا، ۲۶ اسکلت مربوط به عصر آهن و دوره روم در گودال‌هایی در نزدیکی شهرستان تشریفاتی آکسفوردشایر در ناحیه جنوب شرقی انگلستان، کشف شده که باستان‌شناسان معتقدند این بقایا در واقع قربانیان مراسمی خاص در گذشته بوده‌ اند. این کشف در جریان تعویض لوله‌های آب اتفاق افتاده است و بر اساس نظر کارشناسان این اسکلت ها از مراسمی هولناک در گذشته خبر می دهند. قدمت این یافته‌های هولناک را سه‌هزار سال پیش تخمین می زنند.

یکی از اسکلت های کشف شده مربوط به یک زن بود در حالی که استخوان پاهای قطع‌شده او در کنار یکدیگر قرار گرفته و دستانش به یکدیگر بسته شده بودند. 

«نیل هولبروک» مدیر موسسه باستان‌شناسی «کاتسولد» درخصوص این اکتشاف بیان کرد:

کشف این مکان مربوط به عصر آهن حیرت‌آور است چرا که اطلاعاتی درباره اعتقادات و باورهای انسان‌های خرافاتی ساکن در منطقه آکسفورد شایر پیش از آن که حکومت رومیان آغاز شود، ارائه می‌دهد.

استخوان حیوانات و لوازم خانگی همچون کوزه،‌ ابزار تیز همچون چاقو و شانه‌های تزئینی از دیگر اجسام کشف شده در این مکان هستند که همگی تحت مطالعه قرار گرفته اند. پیش از این نیز اکتشافات دیگری در سراسر جهان صورت گرفته بودند که از چنین مکان‌های غرق در خون‌شده پرده برمی‌دارد. یکی از این اکتشافات کشف مکانی هولناک در  پرو  بود که نشان می داد در قرن ۱۵ میلادی بیش از ۱۴۰ کودک طی مراسمی خاص در آن قربانی شده‌اند.

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

آرمان اسلامی

قلم گیرایی دارید

انتشار:10 اردیبهشت 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.