karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

 به نقل از ایسنا، باستان شناسان معتقدند شهر گمشده جولیاس که محل زندگی سه تن از حواریون حضرت عیسی (ع) به نام‌های پطروس، آندریاس و فیلیپ بوده است را در سواحل شمالی دریاچه طبریه در مرز میان سرزمین‌های اشغالی و سوریه کشف کرده‌اند.

یک حمام به سبک رومی، اکتشاف اصلی در این منطقه است که حکایت از وجود شهری در این مکان دارد و نشان می دهد که این محل تنها یک روستای ماهیگیری نبوده است.

تنها یک منبع در متون تاریخی به وجود این شهر اشاره کرد و درباره آن نوشته که پادشاه فیلیپ هرود، فرزند شاه هرودِ بزرگ، شهر بیت صیدا را که بیشتر شبیه یک روستای ماهیگیری بود را به یک شهر واقعی رومی تبدیل کرد و نام جولیاس را برای آن برگزید.

پیش از این از سه مکان به عنوان محل احتمالی وجود شهر جولیاس نام برده می‌شد اما با کشف غیرمنتظره این حمام و دیگر بقایای به جا مانده از خرابه‌های این محوطه، باستان‌شناسان دلتای رود اردن در سواحل شمالی دریاچه طبریه (جلیل) محتمل‌ترین گزینه برای وجود این شهر گمشده می دانند.

شهر گمشده حواریون حضرت عیسی

شهر گمشده حواریون حضرت عیسی

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

عزیز

احسنت

انتشار:17 مرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.