کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 دی 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به مناسبت زادروز حکیم ابوالقاسم فردوسی و تقدیر از دکتر محمدعلی اسلامی ندوشن، شاهنامه‌پژوه ایرانی، نمایشگاهی از آثار خوشنویسی برترین اساتید انجمن خوشنویسی ایران در مجموعه نیاوران به نمایش درمی‌آید. 

بر اساس گزارش روابط عمومی این مجموعه تاریخی، قرار است این نمایشگاه با همکاری انجمن خوشنویسان ایران و انتشارات سبزه به مدت 5 روز برگزار شود و در آن 25 اثر برتر خوشنویسی از استاد غلامحسین امیرخانی و دیگر اساتید خوشنویسی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گیرد. 

در این نمایشگاه علاوه بر نمایش آثار استاد امیرخانی، آثار دیگری از علی شیرازی، امیراحمد فلسفی، محمد سلحشور، محمود رهبران، رسول مرادی، جمشید یاری، الهه خاتمی، یادگار خیام، محمدعلی قربانی، مجید آماده رزم، علی اشرف صندوق آبادی، میرحیدر موسوی، عارف براتی، علی گنجی، عسگر محمودی تبار، علیرضا کاظمی و مجتبی سبزه به نمایش درخواهد آمد.  

استاد غلامحسین امیرخانی چهره ماندگار، رئیس شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران، استاد ارشد این انجمن و همچنین عضو اصلی فرهنگستان هنر است و در کارنامه هنری شان، نشان ملی فرهنگ و هنر، نشان شوالیه از کشور فرانسه، تالیف بیش 40 کتاب در عرصه خوشنویسی، ریاست خانه هنرمندان ایران به مدت 15 سال و خلق بیش از 1000 تابلوی نفیس به چشم می خورد. 

این نمایشگاه خوشنویسی در تاریخ 29 دی ماه افتتاح خواهد شد و تا 3 بهمن ماه در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از ساعت 8 تا 16 در تالار آبی پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود. 

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.