karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

10 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

در این تصویر دو اژدهای کومودوی نر را می بینید که در حال مبارزه با یکدیگر اند. این مبارزه را می توان به نوعی «جنگی برای بقا» نامید، چرا که پیروز این میدان اجازه می یابد تا با اژدها کومودوی ماده خانواده تشکیل دهد!

جالب است بدانید اژدهای کومودو در واقع گونه ای بزرگ از مارمولک هاست که در تعدادی از جزایر کشور اندونزی یافت می شوند. عکس جذاب پیش رو در جزیره ای به همین نام، یعنی جزیره کومودوی اندونزی به ثبت رسیده است. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.