karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری میزان، نمایندگان مجلس در جلسه علنی شنبه 3 اسفندماه شرایط گرفتن عوارض خروج از کشور را برای زائران عتبات عالیات و مرزنشینان مشخص کردند. 

بر اساس این مصوبه، در سال ۱۳۹۸، عوارض خروج از کشور برای زائران عتبات و مرزنشینان برای یک بار در طول سال، بر اساس قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور مصوب  1395/12/24 با اصلاحات و الحاقات بعدی آن اخذ می‌ شود.

افراد مرزنشین به کسانی اطلاق می شود که ساکن روستاها و شهرهای مرزی هستند و بررسی و تایید این موضوع- که افراد مرزنشین هستند یا خیر- بر عهده فرمانداران شهرستان های مرزی ست. 

بر اساس لایحه پیشنهادی دولت برای سال 98، قرار شده است هزینه عوارض خروج از کشور برای هر نفر 220 هزار تومان درنظر گرفته شود. همچنین برای سفر دوم 50 درصد افرایش قیمت و برای سفرهای سوم 100 درصد افزایش قیمت پیشنهاد شده است. 

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.