karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 خرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

حواصیل

حواصیل، صبح خیلی زود از خواب برخاسته تا بتواند شکار خوبی داشته باشد و در زمان طلوع خورشید صبحانه ی خوبی بخورد. این پرندگان زیبا رژیم غذایی گسترده ای دارند و از ماهی گرفته تا جوندگان و ملخ ها، در زنجیره ی غذایی آنها جای می گیرند. این تصویر توسط طاهر عباس اعوان (Tahir Abbas Awan) به ثبت رسیده است.

نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید:  نوامبر ۲۰۱۶ ، دسامبر ۲۰۱۶ ، ژانویه ۲۰۱۷ ، فوریه ۲۰۱۷ ، مارس ۲۰۱۷ و آوریل ۲۰۱۷ و می 2017

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

سعید

سایت بسیار عالی ، عکس های روز نشنال جئوگرافیک عالی هستن ، لطفا همیشه قرار بدین

انتشار:16 خرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.