karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

گروهی اروپایی که از علاقه مندان به طبیعت و تاریخ باستان ایران هستند، با ماشین های آفرود خود به ایران وارد شده اند و قصد دارند از مناطق گردشگری طبیعی و تاریخی کشورمان دیدن کنند.

به نقل از خبرگزاری میزان، رئیس اداره میراث فرهنگی ماکو، خرابلو، بیان کرد:

این گروه 30 نفره در قالب تور ایرانگردی، از طریق مرز بازرگان وارد کشورمان شدند. مسیر 19 روزه ی تور ایرانگردی استان های آذربایجان غربی و شرقی و استان های واقع در دامنه زاگرس از جمله کردستان، کرمانشاه، ایلام، کهکلویه و بویر احمد، خوزستان و فارس است.

او اضافه کرد:

دشت های مرکزی ایران، یعنی دشت کویر و لوت از دیگر مسیرهای این گروه جهانگردی است. گردشگران در این سفر از طریق استان اصفهان وارد استان سمنان شده و سپس از طریق رشته کوه البرز و استان های مازندران و گیلان وارد استان اردبیل خواهند شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی ماکو، پایان مسیر این گروه را استان های  آذربایجان شرقی و غربی دانست و اینطور ابراز کرد:

آفرودبازها از همان مرزی که وارد ایران شده بودند یعنی مرز بازرگان، از کشور خارج خواهند شد. این گروه رالی ایرانگردی از گردشگران فرانسوی، بلژیکی، سوئیسی و ایسلندی تشکیل شده است.

آفرودبازها در ایران-گردشگران خارجی

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

امیرهوشنگ مینایی

خبر جالبی بود . چه خوب میشود گزارش تهیه کرد و مصاحبه 

انتشار:18 شهریور 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

محسن

عکس کم بود و بی کیفیت

انتشار:18 شهریور 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.