karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

02 آذر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

مک سو، عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک برای گشت و گذار به باغ وحش ساپورو ماریوما (Sapporo Maruyama Zoo) رفته بود و در میان حیوانات باغ حسابی سرش گرم بود که به این گوسفند بانمک رسید. بر روی زانوانش نشست، کادری از تمام صورت گوسفند بست و چشمانش را در مرکز توجه قرار داد. 

اگر تا به حال به صورت گوسفندها دقت کرده باشید، متوجه شده اید که این موجودات مردمکی افقی دارند و چشم هایشان در دو طرف سر قرار گرفته است. در واقع این نوع چشم به گوسفند اجازه می دهد تا دایره دید وسیعی داشته باشد و از حرکت پنهانی شکارچیان آگاه شود. 

شاید بد نباشد بدانید که باغ وحش ساپورو ماریوما در جزیره هوکایدو (Hokkaido) ژاپن قرار گرفته است. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

ناشناس

واقعا متوجه چشم ابی گوسفند نشدین و نماد یک چشم با حالت خاص گوش؟

انتشار:07 آذر 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

ا

بی سلیقگی محض نظر شماس
به چه عنوان نظرتونو تحمیل میکنید
خیلی هم قشنگه

انتشار:07 آذر 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.