karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

04 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

سونالینی ختراپال (Sonalini Khetrapal)، عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک است که برای سفر و گردش به پارک ملی سرنگتی تانزانیا رفته بود. سونالینی درباره تجربه عکاسی اش این گونه توضیح می دهد:

در حال گشت و گذار در پارک بودم که به دسته ای از چیتاها و شکارشان برخوردم. به نظر می رسید این خانواده چیتا، غزالی جهنده شکار را کرده و در حال برگزاری ضیافتی خانوادگی و تمام عیارند. یکی، آن دیگری را در آغوش می گرفت و دیگری خون روی صورت برادرش را لیس می زد. در همین حین هم مادر خانواده تمام حواسش را جمع کرده و مواظب بچه ها بود...

راستش برای من، قسمت جالب این عکس آن جاست که در عین به رخ کشیدن خشونت طبیعت، مهربانی و پیوند قوی اعضا گروه را به تصویر می کشد. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

.

واقعا متاسفم براتون
این حیوانات وحشی هم حق زندگی دارن و نقش مهمی در چرخه طبیعت دارند و اینکه بسیار زیبا و جذاب هستند و توریست های زیادی برای دیدن این ها دست و سر میشکنن
آن ها گوشخوارند و به جز گوشت چیزی نمیتونن بخورن
خشونت کشتن انسان ها و حیوانات بدون هیچ دلیله

انتشار:12 آبان 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

ناشناس

ازاین حیوانات وحشی ودرنده و گو شتخوار نبایدتبلیغ و حمایت شود . اگر عکس ان غزال 
علفخوار معصوم و زیبا را نشان می دادید که مشغول چرا بود بهتر بود . حیوانات درنده
را نمیتوانیم دوست داشته باشیم . تبلیغ گر خشونت و کشتار نباشید .

انتشار:05 آبان 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.