ویدیو HD
زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

04 آذر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Photo by : Unknown

عکس پیش رو کاری از مایکل اونیل، عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک بوده که در آب های فلوریدا به ثبت رسیده است. مایکل درباره خاطرات غواصی و عکاسی اش این گونه توضیح می دهد:

نصفه شب بود که هوس غواصی کردم و به سرم زد که وسایلم را آماده کنم و به اقیانوس بروم. یار همیشگی ام، دوربین مخصوص عکاسی در زیر آب را هم برداشتم و به دل اقیانوس اطلس رفتم. درست وقتی که درون آب شیرجه زدم، احساس فضانوردی را داشتم که آزادانه در فضا گام بر می دارد و بی هیچ محدودیتی جا به جا می شود، با این تفاوت که مخزن اکسیژنی در پشت و دوربینی در دستم بود. 

مایکل در حین ماجراجویی اقیانوسی اش، به تعدادی موجود شب زنده دار می رسد:

 

خرچنگ کوچکی را دیدم که تنها قدر یک سکه دلار نقره ای بود و دست و پا زدنش توجهم را به خودش جلب کرد. برای آن که بتوانم تصویر این موجود کوچک را در قاب دوربینم جا دهم، سرعت شاتر دوربین را پایین آوردم و همزمان از فلش برای تأمین نور محیط استفاده کردم. نتیجه جالب توجه بود! به خاطر این شیوه عکاسی، به راحتی حرکت خرچنگ کوچک ثبت شد. 

در صورتی که شما هم به عکاسی حرفه ای علاقه دارید و دوست دارید بیشتر از تکنیک های عکاسی و نحوه کار با دوربین بدانید، توصیه می کنم خواندن مطلب زیر را از دست ندهید:

اصول اولیه کار با دوربین | مثل حرفه ای ها عکاسی کنید

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET