karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عقاب دریایی دم سفید

Milan Zygmunt

عقاب دریایی دم سفید نام پرنده ای ست که در تصویر مقابل می بینید. این پرنده در حال پرواز بر روی آبگیری در جمهوری چک است. بد نیست توضیح دهیم که این گونه عقاب، از بزرگترین پرندگان شکاری شمرده می شود و پهنای بال هایش به حدود 2.5 متر نیز می رسد.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

سید نوراله

سلام عکس این عقاب رو با کیفیت بالا میخوام دانلود کنم، چگونه؟

نسیم امینی

سلام، لطفا به این آدرس:(n.amini@karnaval.ir) ایمیل بفرستین تا براتون بهترین کیفیت موجود از عکس رو بفرستم.

11 شهریور 1397

انتشار:10 شهریور 1397

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.