karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

08 فروردین 1398

به روز رسانی

29 مهر 1399

به نقل از وبسایت چمدان، خلیل آقایی رئیس سازمان جنگل ها در بخشنامه ای به همه واحدهای منابع طبیعی اعلام کرده است که اخذ هرگونه وجه در ورودی های پارک های جنگلی ممنوع است. 

خلیل آقایی در صحبت های خود توضیح داد: 

در سیزدهم فروردین که به نام روز طبیعت نام‌گذاری شده، اخذ هرگونه وجه در ورودی پارک‌ های جنگلی ممنوع است. 

 رئیس سازمان جنگل ها، در این بخشنامه تاکید کرد: 

 روز طبیعت از سنت‌هایی است که از گذشته‌های دور برای مردم عزیز کشورمان به یادگار مانده و نشان از نشاط و سرزندگی و آشتی مردم با طبیعت است.

ایشان از فعالان بخش مناطع طبیعی خواست در روز طبیعت پیش از حضور مردم در پارک های جنگلی در این مکان ها، حضور پیدا کنند و در پایان روز و اطمینان پیدا کردن از وجود شرایط عادی و کنترل آتش های احتمالی، محل را ترک کنند. 

آقای آقایی در ادامه تاکید کرد: 

در پارک‌های جنگلی فضاهای مناسب برای پخت و پز در نظر گرفته شده است و در این روز از گسترش و پراکندگی نامناسب آتش جلوگیری می‌شود.

رئیس سازمان جنگل ها، همچنین به کارکنان منابع طبیعی توصیه کرد برای جلوگیری از شکستن شاخه های درختان و کندن بوته ها، چوب خشک و ذعال در اختیار مردم بگذارند. 

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.