ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

25 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از ایسنا، محمدرضا کارگر -مدیر اداره کل موزه‌ها- اعلام کرد:

موزه‌های زیرنظر این سازمان شنبه (۲۸ اردیبهشت) در روز جهانی موزه رایگان است. همچنین دو ساعت بیشتر از روزهای دیگر یعنی تا ساعت ۲۰ امکان حضورِ گردشگران و علاقه‌مندان در این موزه‌ها فراهم است.

او با اشاره به این که قرار است از شنبه (۲۸ اردیبهشت) تا چهارشنبه (اول خرداد)، مراسم‌ و برنامه‌های مختلفی همزمان با این روز و آغاز هفته میراث‌ فرهنگی برگزار شود، گفت:‌

شنبه ۲۸ اردیبهشت ایکوم ایران و اداره کل موزه‌ها برنامه‌ای با حضور رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی در فرهنگستان هنر برگزار می‌کنند.

برخی موزه هایی هم که زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیستند نیز در این زمینه اعلام آمادگی کره اند. موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز در اطلاعیه ای اعلام کرده است که بازدید از این موزه نیز در روز ۲۸ اردیبهشت برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند در ساعت‌های کاری از ساعت ۱۳:۳۰ تا 21:00 از این مجموعه بازدید داشته باشند. بازدید از موزه ملی ملک تهران هم در این روز رایگان است و زمان بازدید را از ساعت ۹:۱۵ تا ۱۶:۴۵ اعلام کرده اند.

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.