karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

11 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

 این ماشین هایی که این بار تبدیل به نور نئونی آبی شده اند در حال عبور از تقاطع بزرگراه شیخ زاید در دُبی می باشند. سودهاکاران عکاس حرفه ای نشنال، برای ثبت این لحظه ی زیبا و نورانی به بالای هتل 42 طبقه ای شانگری-لا (Shangri-La) رفته و دریچه ی دیافراگم خود را به مدت 13 ثانیه باز نگه داشته تا از تکنیک نوردهی طولانی مدت (long-exposure) استفاده کند. خوب است بدانید که در این روش عکاس برای ثبت اجسام متحرک، دریچه ی دیافراگم دوربین را برای مدت طولانی تری باز نگه می دارد تا مثلا ماشین های در حال حرکت با نور کشیده و محو ثبت شوند.

ورود به صفحه اختصاصی آموزش عکاسی با نوردهی طولانی

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.