karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 اردیبهشت 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

هنوز لحظاتی از طلوع آفتاب نمی گذشت که برایان آمور خودش را سوار بر قایق در میان غارهای مرمرین شیلی یافت... برایان، عکاس حرفه ای و یک ماجراجوی آمریکایی تبار است که سفرهای زیادی را پشت سر گذاشته است. آمور درباره این عکس و داستانش می گوید: 

پس از اتوبوس سواری های پشت سر هم و هیچهایک های مداوم و عبور از مرز، رسیدن به چنین بهشتی غیر قابل وصف است. درست همین لحظات سخت بودند که ارزش و هیجان سفر را رقم زدند. 

پیشنهاد می کنم برای آشنایی بیشتر با غارهای مرمرین شیلی، مطلب زیر را بخوانید:

ورود به صفحه آشنایی با غارهای مرمرین شیلی

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.