ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

23 فروردین 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Photo by : Unknown

با راهنمایی نور | عکس روز نشنال جئوگرافیک

Guided by the Light| National Geographic Photo of the Day

در توکوشیما (Tokushima) در کشور ژاپن، ماهیگیران، شب ها از نورهای قایق ها برای جلب توجه نوعی مارماهی به نام شیراسو ایل (Shirasu eel) استفاده می کنند. ویرایشگر تصویر، مت آدامز (Matt Adams) این عکس را در بخش دِیلی دوزن (Daily Dozen) نشنال جئوگرافیک منتشر کرده است و درباره آن چنین می گوید:
این تصویر همچون صحنه های علمی تخیلی به نظر می رسد و من عاشق آن هستم. صحنه ای بسیار خاص که می توانید آن را مشاهده کرده و سپس آن را با دوربین عکاسی ثبت کنید.
در بخش دیلی دوزن، هر روز 12 عکس توسط ویرایشگرانِ تصاویر نشنال جئوگرافیک انتخاب و منتشر می شود. این تصویر توسط نوری یوآسا (Nori Yuasa) به ثبت رسیده است. برای آشنایی با دیگر پارک های ملی در سراسر  جهان مطالب زیر را از دست ندهید:

جزیره هاشیما ، ژاپن | ناشناخته ای مرموز و متروک

جزیره آئوشیما ژاپن | بهشت گربه ها

اونکای ، تراسی رو به آسمان | ژاپن

برترین عکس های نشنال جئوگرافیک در آوریل 2017 را از اینجا ببینید. و نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید: عکس های برتر نشنال جئوگرافیک در اکتبر 2016 ،  نوامبر 2016 ، دسامبر 2016 ، ژانویه 2017 ، فوریه 2017 و مارس 2017

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.