karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

23 دی 1402

به روز رسانی

23 دی 1402

به نقل از خبرگزاری فارس

مجمع شهرداران آسیایى پایتخت‌هاى محیط زیستى، فرهنگى و گردشگرى خود براى سال ٢٠٢٤ را به‌صورت رسمى معرفى کرد.

شهر شیراز (ایران) به‌عنوان پایتخت محیط زیست، شهر همدان (ایران) به‌عنوان پایتخت گردشگرى و شهر غبیرى (لبنان) به عنوان پایتخت فرهنگى مجمع در سال جارى میلادى انتخاب شدند.

انتخاب این سه شهر پس از انتشار فراخوان و بررسى درخواست‌هاى دریافت شده از میان شهرهاى عضو صورت گرفت.

حکم انتخاب این پایتخت‌ها نیز به‌صورت رسمى به شهرداران این سه شهر ابلاغ شد.

همدان و شیراز

جدیدترین اخبار گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.