karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

11 خرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

در عکس پیش رو شاهد مسابقات بوکسی در شهر هرنینگ دانمارک هستید. مردی را می بینید که فن هدلاک توسط حریفش روی او اجرا شده، سر او در میان بازوان بوکسر دیگر گیر افتاده و در همین حین به دوربین عکاس خیره شده است.
هدلاک فنی است که در طی آن ورزشکار رزمی بازوان خود را دور سر حریف حلقه می کند و به این ترتیب کنترل وضعیت بدن او را به دست می گیرد.
برترین عکس های نشنال جئوگرافیک در می ۲۰۱۷ را از اینجا ببینید. و نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید:  اکتبر ۲۰۱۶ ،  نوامبر ۲۰۱۶ ، دسامبر ۲۰۱۶ ، ژانویه ۲۰۱۷ ، فوریه ۲۰۱۷ ، مارس ۲۰۱۷ و آوریل 2017

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

وحید

با تشکر از شما
 لطف کنید مشخصات عکس شامل ،تاریخ گرفتن عکس تاریخ انتشار، مکانی که عکس گرفته شده و گیرنده عکس رو حتما بنویسید

انتشار:11 خرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

وحید

 بسیار عالی و تشکر از زحمات
 فقط عکسها تاریخ ندارن 

انتشار:11 خرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.