karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

30 آذر 1401

به روز رسانی

30 آذر 1401

نخستین جشنواره فیلم و عکس یلدا به‌مناسبت نخستین سال ثبت جهانی یلدا در یونسکو برگزار می‌َشود.

بنا بر این گزارش، این جشنواره هم زمان در ایران و خارج از کشور برپا خواهد شد. در برگزاری این جشنواره در خارج از ایران، بیش از ۸۰ رایزن فرهنگی در سراسر دنیا همکاری دارند.

همچنین در برپایی نخستین جشنواره «یلدای جهانی»، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سازمان زیباسازی شهرداری تهران، مترو تهران و پلتفرم تلوبیون در برگزاری نخستین جشنواره جهانی یلدا مشارکت دارند.

علاقه‌مندان می توانند با تهیه فیلم و عکس از سفره شب یلدای خود در این جشنواره شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان روز جمعه دوم دی‌ماه ۱۴۰۱ است. ایرانیان سراسر دنیا می‌توانند فیلم و عکس خود را از طریق پیام‌رسان‌های مختلف به شماره ۰۹۳۷۶۱۶۱۲۸۴ ارسال کنند.

در پایان به برگزیدگان جشنواره جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

منبع: رسانه قطبنما

نخستین جشنواره «یلدای جهانی»

نخستین جشنواره «یلدای جهانی»

خبرهای به روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.