karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

09 مهر 1401

به روز رسانی

09 مهر 1401

دومین رویداد سراسری ایران و گردشگری خوراک در سده نو، در تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۱ در تهران و مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.  این نمایشگاه با هدف دستیابی به نقشه راه توسعه خوراک ملی برای ورود به عرصه بین‌المللی در راستای رونق گردشگری، با همکاری بخش خصوصی و دولتی، میزبان شرکت‌کنندگان است. 

این رویداد در ۴ بخش «گردشگری خوراک و توسعه پایدار»، «گردشگری خوراک فرهنگ محور»، «گردشگری خوراک و تولیدات دانش بنیان» و «بازاریابی گردشگری خوراک» برگزار شود. هر کدام از این موضوعات زیرمجموعه‌هایی را در بر می‌گیرد که در ادامه اشاره خواهیم کرد:

گردشگری خوراک و توسعه پایدار

این بخش شامل جاذبه‌های گردشگری خوراک، گردشگری خوراک و توسه پایدار، برندسازی غذاهای ایرانی و گردشگری، نقش گردشگری خوراک در اشتغال بانوان محلی، نقش گردشگری خوراک در تولید پایدار، آثار برندسازی غذای ایرانی در گردشگری خوراک کشور و گردشگری خوراک و کارآفرینی است.

گردشگری خوراک و تولیدات دانش‌ بنیان

این موضوع بخش‌هایی مانند گردشگری خوراک و شرکت‌های دانش بنیان و گردشگری خوراک و استارتاپ‌ها را در بر می‌گیرد.

گردشگری خوراک فرهنگ‌محور

خوراک و پیوند تاریخی‌فرهنگی (قومی‌-ملل)، گردشگری خوراک و سلامت و گردشگری خوراک و فرهنگی ایرانی‌اسلامی از بخش‌های این مجموعه است.

 بازاریابی گردشگری خوراک

این بخش شامل احیای سفره ایرانی، عوامل موثر بر توسعه گردشگری خوراک، سطح رضایتمندی و وفاداری گردشگری خوراک، مدل‌های توسعه گردشگری با تاکید بر تجارت کشورهای پیشرو، بسته‌بندی مواد غذایی بر اساس استانداردهای روز دنیا و گردشگری خوراک و احیای غذاهای سنتی ایرانی است.

منبع: رسانه قطبنما

برگزاری دومین رویداد ایران و گردشگری خوراک

برگزاری دومین رویداد ایران و گردشگری خوراک

خبرهای به‌روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.