karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

31 تیر 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از وبسایت چمدان، هیات وزیران با توجه به بالا رفتن هزینه نگهداری، مرمت و تجهیز موزه ها و بناهای تاریخی در سال های اخیر موافقت خود را با افزایش مبلغ ورودیه موزه ها و اماکن فرهنگی - تاریخی اعلام کرد.

بر این اساس، مبلغ ورودیه ها به این صورت افزایش خواهد داشت:

  • ورودیه موزه های ملی، منطقه‌ای، کاخ موزه ها و آثار تاریخی (غیر منقول) ثبت جهانی و شاخص برای بازدید کنندگان داخلی حداکثر 5,000 تومان و برای بازدیدکنندگان خارجی حداکثر 100,000 تومان
  • ورودیه موزه های محلی، استانی و سایر آثار تاریخی - فرهنگی (غیر منقول) برای بازدید کنندگان داخلی حداکثر 4,000 تومان و برای بازدیدکنندگان خارجی حداکثر 50,000 تومان

 محمدرضا کارگر -مدیر کل موزه های کشور- درباره تصمیم هیات دولت برای افزایش قیمت بلیت موزه ها و محوطه های تاریخی کشور گفت:

هیات دولت افزایش قیمت بلیت را تصویب کرده اما این موضوع هنوز به سازمان میراث فرهنگی ابلاغ نشده است.

وی اضافه کرد:

هیات دولت تنها سقف قیمت را تعیین می‌کند و پس از ابلاغ ما جزییات را از جمله قیمت بلیت هر موزه و محوطه‌ را تعیین خواهیم کرد. هنوز ابلاغی صورت نگرفته و قیمت ها تغییری نکرده است.

تخت جمشید

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.