ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 فروردین 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از ایسنا، رجبعلی خسروآبادی، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران از تمام شهروندان و میهمانان تهران دعوت کرد تا در هفتم فروردین ماه در مراسم شبی با موزه ملی شرکت کنند.

وی به برپایی دومین جشنواره نوروزی شبی با موزه اشاره نمود و اظهار کرد:

امسال علاوه بر موزه ملی ایران، دو موزه آبگینه و  موزه نقاشی پشت شیشه از ساعت 19 تا 23 آماده میزبانی از گردشگران و شهروندان است.

او در ادامه افزود:

در مراسم شبی با موزه ملی ایران شهروندان ضمن بازدید از موزه های در نظر گرفته شده، می‌توانند با استفاده از اتوبوس های دوطبقه گردشگری که همزمان با نوروز کار خود را آغاز کرده‌اند به موزه آبگینه نیز تردد داشته و از آن نیز بازدید کنند.

خسروآبادی، اجرای موسیقی سنتی، برپایی ایستگاه کودک و موزه  و اجرای مسابقات مفرح را از دیگر برنامه‌های شبی با موزه معرفی نمود و اظهار داشت:

بازید هموطنان در این شب از موزه ملی و موزه آبگینه  رایگان است.

وی همچنین گفت:

برنامه شبی با موزه با توجه به افزایش زمان روشنایی روز و علاقه مردم به انجام گشت های عصرانه و شبانه در نیمه نخست سال نماد آغاز تورهای تهرانگردی عصرانه و شبانه است که امیدواریم با پیگیری ها بتوانیم شب‌های بیشتری را برای گردشگران تهران روشن نگه داریم.

این مراسم با مشارکت شهرداری منطقه ١٢ تهران برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند در هفتم فروردین ماه از ساعت ۱۹ تا ۲۳ از موزه های ملی و آبگینه بازدید نمایند.

موزه ملی

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.