ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

15 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایرنا، سی و نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری "بازار سفرهای جهانی" روز دوشنبه با حضور فعالان این حوزه از جمله تعدادی از شرکت های گردشگری ایران و دیگر مقام های دولتی و علاقه مندان به صنعت گردشگری در محل نمایشگاه های دایمی لندن، "اکسل" گشایش یافت. 

در این نمایشگاه بیش از پنج هزار شرکت فعال در حوزه گردشگری از 182 کشور جهان از مناطق مختلف دنیا مانند خاورمیانه، آسیا، آمریکا، آمریکای لاتین، اروپا، آفریقا و نیز دهکده جهانی شرکت کرده اند. این نمایشگاه، بخشی از "نمایشگاه جهانی مسافرتی رید" محسوب می شود و فرصتی ست تا فعالان صنعت گردشگری از آخرین فعالیت ها و برنامه های موجود در این صنعت اطلاع پیدا کنند. 

برگزارکنندگان نمایشگاه تخمین زده اند بیش از 50 هزار تن از دست اندرکاران صنعت گردشگری، وزیران حوزه گردشگری و رسانه های بین المللی از این رویداد بزرگ دیدن کنند. سال گذشته در حدود 3 میلیارد پوند قرارداد گردشگری در این نمایشگاه به امضا رسید و امسال پیش بینی می شود سقف آن از 3.5 میلیارد پوند عبور کند. 

در همین راستا، امسال معرفی جاذبه های گردشگری کشورمان در این دوره بر عهده موسسه های مسافرتی و گردشگری "ایران دوستان"، "ایران راستین"، "آذر گشت آسمان"، "درنا گشت"، "پاسارگاد"، "کوله بار سفر"، "تور شقایق آبی آریا"، "پردیسان تور"، "ارگ جدید"، "سبط تور"، "ارتباط گستر"، آژانس مسافرتی "ققنوس"، آژانس مسافرتی "سیروس صحرا" و شرکت جهان گردی "آیتو" است. 

نمایشگاه بین المللی گردشگری لندن به مدت 3 روز برپاست که روز اول به حضور متخصصان صنعت گردشگری و دو روز بعدی به بازدید عموم اختصاص پیدا کرده است. 

Photo by : IRNA

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET