karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 بهمن 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری مهر، ایران برای دومین بار توانست عضو هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری شود. 

بر اساس این گزارش، راهنمایان گردشگری ایران در سال 2017 میزبان هفدهمین کنوانسون جهانی راهنمایان گردشگری شدند و توانستند برای اولین بار در هیات مدیره فدراسیون جهانی  نماینده ای داشته باشند. امسال نیز در هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری که در کشور گرجستان برگزار شد، آرش نورآقایی توانست به عنوان دومین نماینده ایران عضو فدراسیون جهانی گردشگری شود. آرش نورآقایی رئیس قبلی کانون سراسری راهنمایان گردشگری ایران، تجربه 4 ساله ریاست بر کانون ملی را در کارنامه خود دارد. 

در انتخاباتی که در هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری روز 4 بهمن در گرجستان برگزار شد، آرش نورآقایی موفق شد از 39 رای موجود 26 رای به دست بیاورد و به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری ایران انتخاب شود. به این ترتیب راهنمایان گردشگری ایران توانستند برای دومین سال پیاپی، در عالی ترین نهاد راهنمایان گردشگری جهان عضوی داشته باشند. 

دیگر اعضای هیات مدیره این فدراسیون، خانم ویولا لوییز با ۳۵ رای از انگلیس، خانم مری کمپ کلارک از انگلیس با ۳۴ رای، آقای رومانو دل روزاریو از فیلیپین با ۲۵ رای و آقای جین رییز با ۲۰ رای از آمریکا در کنار آرش نورآقایی فعالیت می کنند. همچنین خانم آلوشکا ریچه برای دومین بار پیایی به عنوان رئیس هیات مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری انتخاب شد. 

همچنین امروز در رقابتی برای کسب میزبانی نوزدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری، کشور صربستان توانست با کسب 24 رای عنوان میزبان این کنوانسیون جهانی را در سال 2021 به دست بیاورد. 

فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.