ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

27 مرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، عبدالله مولایی -سفیر ایران در اتریش- با کریگلشتاین -رییس نمایشگاه بین‌المللی وین- دیدار کرد. در جریان این دیدار گفت‌وگوهایی پیرامون همکاری‌های نمایشگاهی بین دو کشور صورت گرفت.

رییس نمایشگاه بین‌المللی وین، در صحبت هایش ایران را به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری وین معرفی کرد و با این کار فرصت خوبی را در اختیار ایرانیان قرار داد. نمایشگاه گردشگری وین یک رویداد بین المللی در حوزه تعطیلات، سفر، تفریح و ساماندهی اوقات فراغت است که همه ساله در هفته آخر ژانویه (اواخر دی ماه) در وین برگزار می شود و بیش از 800 شرکت معتبر خدمات مسافرتی و جهانگردی اتریشی و نماینده 70 کشور در آن شرکت دارند. شرکت کنندگان می کوشند جاذبه های کشورشان را به بهترین شکل معرفی و بسته‌های مسافرتی متنوع چهار فصل را به مخاطبان عرضه کنند. 

در دو سال گذشته تعدادی از نمایندگان و فعالان صنعت گردشگری ایرانی نیز در فضای مناسب در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند. معرفی ایران به عنوان مهمان ویژه این نمایشگاه فرصت خوبی برای نمایندگان و فعالان صنعت گردشگری کشورمان است. آنها می توانند با استفاده از امکانات و تسهیلات ویژه‌ای که از سوی نمایشگاه در اختیارشان قرار می‌گیرد، به نحو مطلوب‌تری جاذبه‌های گردشگری کشورمان را به مخاطبان معرفی و عرضه کنند.

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET