ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

اختتامیه اولین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری در دانشگاه علم و فرهنگ با حضور کارناوال در جمع برگزیدگان برگزار شد. 

نخستین همایش جایزه ملی تعالی در صنعت گردشگری کشور از سوی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور، جهاد دانشگاهی  همچنین سازمان ملی استاندارد و به همت پارک ملی علوم و فناوری های نرم دانشگاه علم و فرهنگ  روز 5 اسفندماه برگزار شد.

 هدف از برگزاری این دوره و درجه بندی فعالان صنعت گردشگری، گسترش فرهنگ تعالی در شیوه‌ های مدیریت، مشتری‌ مداری، توسعه سرمایه انسانی و دستاوردهای اقتصادی کسب و کارهای فعال در حوزه گردشگری است. جایزه تعالی معیاری بین المللی و مبتنی بر مدل تعالی اروپاست که برای صنعت گردشگری در ایران بومی شده است و اعتباری جهانی دارد.

 بیش از سی مجموعه در نخستین دوره این جایزه شرکت کردند که پس از حذف اولیه تعداد 24 مجموعه مورد ارزیابی توسط کمیته داوران قرار گرفتند. گروه هتل های هما، گروه هتل های جهانگری، گروه هتل های پارسیان، مجموعه باغ موزه دفاع مقدس، مجموعه تاریخی-فرهنگی سعدآباد و .... به جمع برگزیدگان این جایزه ملی راه یافتند. 

در اختتامیه جایزه ملی تعالی  که از ساعت 15:30 تا 18:00 در سالن همایش های دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد مجموعه های برتر فعال در زمینه گردشگری گواهی،نشان و تندیس خود را دریافت کردند.

وبسایت راهنمای سفر کارناوال نیز  افتخار داشت ضمن حضور در فرایند ارزیابی، به عنوان یک سازمان با هدف تعالی در فرایند جایزه ملی شرکت داشته باشد و مورد تقدیر قرار بگیرد.

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET