karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

رعد و برق خوش شانسی

عکاس ونسا نوفلد (Vanessa Neufeld)، این تصویر را در یک بعدازظهر طوفانی در کیس (Keyes) واقع در اوکلاهما به ثبت رسانده است.

او روز قبل از بازگشت به خانه تصمیم گرفت برای آخرین بار با همسرش به شکار صحنه ها در اطراف بپردازد و در این باره می گوید:

فکر می کردیم باید چیزی بیشتر از یک طوفان معمولی را به ثبت برسانیم. بالاخره همانطور که به غروب نزدیک و نزدیک تر می شدیم، رگبار و رعد و برق در شمال غربی اوکلاهما رخ داد و این تصویر به ثبت رسید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

شاهین

خیلی جالب و افرین میگم به این عکاس

انتشار:17 تیر 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.