karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

مکه، یکی از مهم ترین شهرهای عربستان سعودی و از مقدس ترین شهرهای جهان اسلام به شمار می آید. باید بدانید که تنها مسلمانان حق ورود به این شهر را داشته و افراد غیر مسلمان از ورود به شهر مکه منع شده اند. سالانه حدود 15 میلیون زائر برای عبادت به این شهر مقدس و خانه خدا وارد می شوند تا اعمال حج را به جا بیاورند.

برج ساعتی که در این تصویر خودنمایی می کند، بخشی از ابراج البیت می باشد. ابراج البیت مجموعه ای از هتل های آسمان خراش بوده که برای اقامت زائرین تدارک دیده شده اند. همچنین برج ساعت این مجموعه نیز یکی از بلندترین برج های جهان است و برای کسب عنوان بلندترین برج ساعتی جهان نیز در حال رقابت می باشد. خوب است بدانید که ارتفاع این برج 42.9768 متر می باشد.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

parsa

خیلی خوب بود .درود بر شما

انتشار:05 شهریور 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

كيوان كرميان

عالي بود با تشكر فراوان از شما

انتشار:05 شهریور 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

علی

سلام
سعودی ها با ساختن این برج در کنار خانه خدا کار بدی انجام دادند اگرچه عظمت خانه خدا کوچکترین خدشه ای برنخواهدداشت.

انتشار:05 شهریور 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.