karnaval.ir

مهرنوش حیدری

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

22 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

عکس بالا در شهر ناگانو (Nagano) کشور ژاپن، توسط آکییرو شیباتا (Akihiro Shibata) به ثبت رسیده است. در این تصویر دو مکاک را می بینید که پوزه هایشان را به هم می مالند. مکاک ها حیوانات بومی کشور ژاپن هستند و بیشتر در نواحی شمالی این کشور و به دور از انسان ها زندگی می کنند. نام مستعار مکاک ها، میمون های برفی است.

در میان بسیاری از فکر و خیال ها و در گیری های زندگی، گاه آن چنان با چشم باز در رویا فرو می رفتم و دنیا را سیر می کردم که گویی سوار بر دوچرخه ای تمام دنیا را فتح کرده ام. هر روز مدت

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

زیزیگولو

سلام.ببخشید این عکس هایی که میذارید عکس روزه یا همینطوری از نشنال جئوگرافی میگیرید؟
میشه بپرسم از کجا میگیرید عکس هارو؟

مهرنوش حیدری

سلام همراه کارناوالی عزیز

همان طور که از نام این مطلب پیداست؛ این تصاویر متعلق به انجمن نشنال جئوگرافیک هستند که در وب سایت این انجمن با عنوان عکس روز نشنال جئوگرافیک منتشر می شود.

با تشکر از دیدگاه شما 

پایدار و مستدام باشید

22 تیر 1396

انتشار:22 تیر 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.