karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

14 اسفند 1401

به روز رسانی

14 اسفند 1401

قائم مقام وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ساعت‌ کار موزه‌ها و مجموعه‌های تاریخی در نوروز ۱۴۰۲ و ماه‌ رمضان را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، علی دارابی ـ‌ معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ـ از افزایش ساعت کار موزه‌ها و اماکن تاریخی در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ و ماه رمضان تا ساعت ۲۱ خبر داد.

او در این‌باره گفت: با توجه به این‌که نوروز ١٤٠٢ با ماه مبارک رمضان مقارن شده است، بنا به دستور آقای ضرغامی ـ وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری وصنایع‌دستی ـ به‌منظور فراهم کردن امکان بیشتر برای مردم و مسافران عزیز، ساعت کار موزه‌ها، مجموعه‌های تاریخی و پایگاه‌های میراث ملی و جهانی تحت پوشش این وزارتخانه، در ماه مبارک رمضان از ساعت ١٠صبح تا ٢١ تعیین شده است.

دارابی افزود: همه موزه‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی تحت پوشش وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از ٢٥ اسفندماه پذیرای مسافران نوروز خواهند بود.

ساعت کار موزه‌ها و اماکن تاریخی در حال حاضر از ۸:۳۰ تا ۱۷ است و بلیت‌فروشی از کاخ‌موزه‌ها همچون سعدآباد، نیاوران و گلستان نهایت تا ساعت ۱۵:۳۰ انجام می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ساعات‌ کار موزه‌ ها در نوروز ۱۴۰۲

جدیدترین خبرهای گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.