karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

23 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

امروز نشنال جئوگرافیک سفری به شهر پاریس در فرانسه داشته و تصویر یکی از مهمترین جشن های ملی فرانسه را برایمان به ارمغان آورده است. آتش بازی مردم فرانسه در کنار برج ایفل و رژه رفتن سربازان در امتداد خیابان شانزه لیزه از ملزومات چهاردمین روز از ماه جولای در فرانسه به شمار می آید. مردمان پاریس این روز را به جشن و پایکوبی می گذرانند چرا که در حدود 135 سال پیش در چنین روزی اجدادشان برای آزادی از چنگ لویی شانزدهم به زندان مخوف باسیل (Bastille) یورش بردند و سرآغاز انقلاب کبیر فرانسه را رقم زدند. پانایوتیس پانزارزیدیس (Panayotis Pantzartzidis) این تصویر رنگارنگ را به ثبت رسانیده است.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.