karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافی

عکاس نشنال جئوگرافی توماس ترن (Thomas Tran)، امروز به تای نینها (Tay Ninh)، یکی از استان های ویتنام جنوبی سفر کرده و تصویری از تولید عودهای رنگی توسط مردم محلی آنجا را به ثبت رسانیده است. فرآیندی دشوار که نیازمند دقت و مراقبت بسیار است، زیرا این چوب های عطردار زمانیکه هنوز مرطوبت هستند، تمایل به خمیدگی و انحراف دارند و اگر در دما و رطوبت مناسبی قرار نگیرند، به سرعت شکل و شمایل خود را از دست می دهند و بدون استفاده می شوند.

ورود به صفحه اختصاصی جاذبه های گردشگری ویتنام

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.