ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

20 فروردین 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایرنا، پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج از برگزاری هفتمین جشنواره لاله های کرج در نیمه دوم فروردین سال 98 در پارک شهید چمران این شهر خبر داد. 

آقای بضاعتی پور در مورد تاخیر در بازگشایی این پارک در سال جاری چنین توضیح داد: 

هفتمین جشنواره لاله ها کرج به دلیل شرایط آب و هوایی و سرد شدن هوا و افزایش نزولات آسمانی از نیمه دوم فرودین ماه پذیرای شهروندان خواهد بود. 

ایشان در ادامه افزود: 

امیدواریم با برپایی هر چه با شکوهتر آن نسبت به دوره های گذشته در ایجاد فضایی مفرح و شاد بین مردم نقش مثبتی داشته باشیم.

رئیس سازمان فضای سبز کرج به دلایل برگزاری این جشنواره در این شهر اشاره کرد و افزود: 

البرز و شهر کرج با دارا بودن شرایط آب و هوایی مطلوب، میزان بارندگی مناسب، خاک غنی و حاصلخیز طبیعی از موقعیت ویژه ای برای تولید و پرورش گل و گیاه در کشور برخوردار است ، از این رو توجه و حمایت‌های بخش های دولتی می‌تواند ظرفیت‌ها و بستر مناسبی برای افزایش تولید و صادرات این محصول به دنبال داشته باشد.

این هفتمین سال متوالی ست که جشنواره گل لاله در باغ گلهای کرج برگزار می شود. باغ گلهای کرج در پارک شهید چمران قرار دارد و امسال از 15 فروردین ماه میزبان بیش از 250 هزار شاخه گل لاله است. اگر می خواهید برای شرکت در این جشنواره به باغ گلهای کرج بروید باید خود را به میدان امام حسین و پارک شهید چمران برسانید. زمان بازدید از این جشنواره نیز از ساعت 09:00 صبح تا 21:00 است. 

این عکس به جشنواره گل سال 98 تعلق ندارد

Photo by : خبرگزاری مهر

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET