karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 تیر 1400

به روز رسانی

28 تیر 1400

به نقل از خبرگزاری ایسنا

طی مراسمی، دفتر پایگاه میراث جهانی بیابان لوت در بیرجند افتتاح شد.

زهرا رضایی ملکوتی، مدیر پایگاه میراث جهانی بیابان لوت، روز یکشنبه ۲۷ تیرماه در این مراسم با بیان اینکه این دومین دفتر این پایگاه است، گفت: دفتر اصلی پایگاه در منطقه دهسلم نهبندان واقع شده است که هدف اصلی آن در اختیار قرار دادن اطلاعات بیابان لوت به گردشگران و علاقه‌مندان است.

وی افزود: این دفتر به مناسبت پنجمین سالروز ثبت جهانی بیابان لوت افتتاح شد.

مدیر پایگاه میراث جهانی بیابان لوت بیان کرد: نمایشگاه عکس از جاذبه‌های لوت و روستای دهسلم هم در این مکان از امروز تا پایان هفته از ساعت ۹ تا ۱۲ برای بازدید علاقه‌مندان باز است.

پایگاه میراث جهانی بیابان لوت

iribnews

پایگاه میراث جهانی بیابان لوت

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.